WIRTUALNA GRUPA WSPARCIA

Grupa przeznaczona jest dla skrzywdzonych dorosłych dzieci pochodzących z domów dysfunkcyjnych, z domów gdzie przemoc była chlebem powszednim. Jest tu miejsce na WSZYSTKIE uczucia. To przestrzeń dla tych niekochanych, niedocenianych, opuszczonych w swoich dramatycznych przeżyciach. Dla wyklętych, dla tych którzy podobno zmyślają i opowiadają brednie. Wszystko to znam na pamięć. W swojej „podróży” odkryłam, że podzielenie się swoimi traumami na przekór tabu, że o rodzicach nie powinno się mówić źle. Pokazanie sytuacji takiej jakiej się doświadczyło. Jaką pamięta nasze wewnętrzne dziecko. Podzielenie się swoim bólem z innymi – daje SIŁĘ, daje WOLNOŚĆ, oddaje nam SIEBIE. Przywraca GODNOŚĆ, którą każdy ma w sobie. Przykrytą kurzem toksycznej, niezdrowej a czasem patologicznej indoktrynacji społeczeństwa.

Stworzyłam dla Was przestrzeń do wyrażenia bólu, gniewu, złości, nienawiści, tego wszystkiego, co czujecie do tych którzy mieli uczyć latać, zamiast tego podcięli skrzydła.

Jest to miejsce, gdzie będziecie mogli opowiedzieć WASZĄ historię. Na opowiedzenie tak, jak było. Nie na wersje waszych matek, ojców, babć, cioć… NIE! NIE! NIE!

Jest to miejsce na wersje zdarzeń Twojego wewnętrznego dziecka. Na to czego już nikt nie pamięta, na to czemu zaprzeczają „bliscy”, na to co zżera Cię od środka i nie pozwala normalnie żyć…

Pamiętaj – Twoje wewnętrzne dziecko zna prawdę… Twoje wewnętrzne dziecko wie, jak było…

Z serca ZAPRASZAM ❤ ❤ ❤

13.09.2019 grupa została zamknięta.