Zaawansowana Energetyka Pieniądza - warsztaty online

Zapraszam Cię na INTENSYWNY TRENING PIENIĘŻNY

 

Jeśli Twoja obecna sytuacja finansowa Cię nie satysfakcjonuje?
Chcesz nauczyć się jak działa Energia Pieniądza?
Chcesz poczyścić stare, niesprzyjające KODY Pieniężne wibrujące w Twoim Polu Energetycznym?
Chcesz je zastąpić Nowymi - wspierającymi to TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE.

 

Energia Pieniądza rządzi się swoimi Prawami.

To dlatego tak niewiele osób rozumie owe Prawa i dlatego tak mało jest osób zamożnych...

 

Przyszedł czas aby to ZMIENIĆ. Mam dosyć patrzenia na to jak wielu z Was ledwo co wiąże koniec z końcem tylko dlatego, że macie STARE i NIEDZIAŁAJĄCE OPROGRAMOWANIE w głowie.

Bo tak jest. Przerobienie traum nie wystarczy. Potrzebna jest zmiana myślenia, podejścia, MENTALNOŚCI.

Skąd to wiem? Bo sama przez ponad 30 lat funkcjonowałam w polskiej oraz dysfunkcyjnej mentalności. Przerobiłam temat i poszłam jak burza.

Zatem - jeśli chcesz abym Ci pomogła ULECZYĆ Twoją RELACJĘ Z PIENIĄDZEM na bardzo głębokim, zakodowanym w DNA poziomie to ZAPRASZAM.


Szczegóły:

Możesz dołączyć kiedy chcesz, bo procesy są nagrane i gotowe do użycia/8 sesji grupowych

Twoja inwestycja w Ciebie: 200 euro 

Miejsce: tajna grupa na facebooku

Każda sesja grupowa potrwa od 60 do 90 min. | Można przerabiać w swoim tempie. | Dostęp do nagrań sesji masz całe życie. 


Ten kurs w całości poświęcony jest Energii Pieniądza i Twojej racji z Nią. Podzielę się z Tobą technikami, które stosuję, żeby zwiększyć przepływ pieniędzy w moim życiu. Opowiem, jak ja podchodzę do energii pieniądza, co robię, że ona po prostu mnie lubi 🙂

Dziś mogę już Ci zdradzić, że pieniądze same w sobie nie są problemem. To w Tobie jest problem, jeżeli ta energia nie przepływa u Ciebie regularnie. Problem nie znajduje się tylko i wyłącznie w Twojej energetyce, ale również w Twojej głowie, w Twoich przekonaniach i wierzeniach na swój temat, na temat świata i ludzi, którym się dobrze wiedzie oraz innych czynników, nad którymi będziemy pracować podczas warsztatów.

Tak naprawdę otrzymywanie pieniędzy jest bajecznie proste i TO TY JESTEŚ ROZWIĄZANIEM. Tak! Tak! Twoja osoba, bo w Twoim życiu wszystko od Ciebie się zaczyna i na Tobie się kończy...

 


Reasumując - Co będziemy robić?

=> Rozkodujemy, Gruntownie poczyścimy Twoją głowę ze szkodliwych, niesprzyjających programów, przekonań dotyczących oraz powiązanych z Pieniądzem. ODINSTALUJEMY TWÓJ DOTYCHCZASOWY SYSTEM OPERACYJNY.

=> Ułożymy Twoją własną energetykę pieniężną. Zakodujemy Nowe sprzyjające Kody Pieniężne. WGRAMY NOWY, SZYBSZY, ZAKTUALIZOWANY PROGRAM OPERACYJNY.

=> ODPALIMY RAKIETĘ i lecimy z praktyką.


 

Płatność PayPal:

Rachunek Bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elżbieta Jastrzębska
Czeski Cieszyn, Czechy

Po dokonaniu opłaty wyślij do mnie wiadomość na mejla: elajastrzebska@terazja.net

Wpłata na mój rachunek bankowy lub PayPal prowadzi do zawarcia ze mną umowy na warunkach opisanych w regulaminie i jest jednoznaczna z akceptacją przez Ciebie regulaminu oraz polityki prywatności.

Uwaga!

Ten kurs różni się od moich poprzednich warsztatów. Tutaj nie będzie samych Procesów. Tu będzie Twoja praca do wykonania. Zanim się zapiszesz to zastanów czy chcesz się podjąć wyzwania. Ja jestem mentorem bardzo wymagającym, ale za to tym który przynosi REZULTATY. JA JESTEM ZMIANĄ. Twoim obowiązkiem jest stać się Pieniądzem o ile podejmiesz się pracy.

 Pracuję TYLKO z osobami pracowitymi, naprawdę pragnącymi zmiany i biorącymi odpowiedzialność za Siebie i swoje życie.

 

ZOBACZ INNE WARSZTATY >>