Dokładnie półtora roku temu rozpoczęłam pracę z Susanne Billander.
Dokładnie półtora roku temu usłyszałam:

„Będziesz mieć wielki wpływ na ludzi, zwłaszcza na matki.” „Stworzysz swój własny program online, który pomoże wielu ludziom.”
„Your blue print is all about empowerment in groups.” „You will empower people to be empowered.”  

Nie wierzyłam, nie czułam tego programu, nawet do końca nie chciałam...

Jak słuchałam Susanne, to byłam na siebie zła, że nie czuję tego co mówi, że nie czuję się gotowa, miałam do siebie pretensje, że nie wprowadzam w życie tego co planujemy na sesjach. BA! Chodziłam wnerwiona na siebie, na Susanne i na cały świat, że tylko wydałam pieniądze, a nie realizuję programu!

Dopiero  niedawno zrozumiałam, dotarło do mnie, że Susanne “widziała” mój dar, mój potencjał aktywowany w PRZYSZŁOŚCI.

Tak - dziś JESTEM GOTOWA na przekazanie mojego daru światu. Moim darem jest wybudzanie u ludzi ich własnej siły, ich własnej mądrości, ich własnej duszy...

Tak - to mnie zniszczono, to mnie ograbiono z tego najcenniejsze, to mnie wdeptano w ziemię... Tak - to ja Ela przez większość mojego życia wierzyłam, że to ze mną jest problem, że to ja jestem winna, że to ja jestem zła, że to ja jestem nieważna, że to ja jestem nic nie warta... Tak to ja Ela - to ja miałam do niczego nie dojść, to ja miałam nic nie osiągnąć, to ja miałam zostać nikim... 

Tak - to Ja Ela - to Ja wstałam z Kolan, to Ja stanęłam sama za Sobą, to Ja odzyskałam Swoją Siłę, to Ja odzyskałam Swoją Tożsamość, odzyskałam SIEBIE

Tak - to Ja Ela - to Ja zobaczyłam kto mi to zrobił, to Ja zobaczyłam kto zrzucił na mnie swoje kompleksy, to Ja zobaczyłam kto zniszczył moją godność

Tak - to Ja Ela - to Ja zidentyfikowałam, rozpoznałam i oddałam to co nie moje, to co nie należy do mnie, to co mi “wrzucono”

Tak - to Ja Ela - to Ja dotarłam do SIEBIE prawdziwej - takiej jakiej JESTEM. Do tej MĄDREJ, PIĘKNEJ, ZDROWEJ  i DOBREJ dziewczynki/kobiety.

Tak - to Ja Ela - to Ja WIERZĘ W SIEBIE, to Ja  ZNAM PRAWDĘ. Ja WIEM KIM i JAKA JESTEM. 

A Ty? Co z Tobą?
Masz ochotę dowiedzieć się kim tak naprawdę Ty jesteś?

  • A co jeśli okaże się, że Twoje samopoczucie, Twoja samoocena, cała Twoja tożsamość opiera się na wymysłach, fałszywych przekonaniach i złośliwościach chorych ludzi?
  • A co jeśli to jest wirus, fałszywe oprogramowanie wgrane przez innych?
  • Co jeśli to nie Twoje?
  • Co jeśli to można odkręcić?
  • Co jeśli to nie Ty jesteś zły?
  • Co jeśli to nie ty jesteś nienormalna?
  • Co jeśli to nie z Tobą jest problem?
  • Co jeśli to NIE Ty??

Nie Ty... Nie Ty... Nie Ty...

Zapraszam Cię do czterotygodniowego PROCESU.

Procesu Przywracania TWOICH Ustawień Fabrycznych. Procesu podczas którego będziemy przyglądać się Twoim przekonaniom na Swój temat. Będziemy identyfikować nie swoje WCISKI na Twój temat ORAZ będziemy się z tego wszystkiego INTENSYWNIE oczyszczać je, “odsyłać” do nadawcy w sięgających do PODŚWIADOMOŚCI medytacjach metodyką WEWNĘTRZNEJ DRAMY.

Zaopiekujemy się również Twoim Wewnętrznym Dzieckiem. JUŻ CZAS! JUŻ CZAS stać się SWOIM najlepszym RODZICEM. Swoim najlepszym PRZYJACIELEM. JUŻ CZAS stanąć po SWOJEJ stronie.
 

Mój warsztat oparty jest na NAJNOWSZEJ wiedzy oraz na AKTYWNEJ pracy. To co przygotowałam pochodzi z mojego osobistego doświadczenia oraz z pracy z klientami.

To też część mojej DUSZY, która chce pomagać, by było NAS jak najwięcej. Najwięcej uzdrowionych oplutych, zgnębionych, oszukanych dzieci. Oszukanych i Zdradzonych przez tych którzy mieli nauczyć latać - zamiast tego podcięli skrzydła...

Ten warsztat ma SENS, ma GŁĘBOKĄ treść i przede wszystkim silnie TRANSFORMUJE.

Szczegóły:

Czas trwania pracy: 4 tygodnie, ale można przepracowywać w swoim tempie
Dostęp masz cały czas
Miejsce: tajna grupa na fejsbuku

Po dokonaniu opłaty napisz do mnie na mojego mejla: elajastrzebska@terazja.net

Twoja INWESTYCJA w SIEBIE:

150 EURO

METODY PŁATNOŚCI:

Portal PayPal lub płatność kartą:

Rachunek Bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elzbieta Jastrzebska
Czeski Cieszyn, Czechy

WIERZĘ W SIEBIE! WIERZĘ W CIEBIE!

UWAGA!

* Warsztat odbył się w 2018 roku. Byłam wtedy w innym miejscu. Dziś mnie ciągnie do innych przedsięwzięć. Ponieważ mnie pytacie o niego. Prosicie żebym go Wam sprzedała (nawet zakończony) – zatem odpowiadam na Waszą potrzebę – WYSTAWIAM NA SPRZEDAŻ. Tam są gotowe nagrania/procesy. Po dokonaniu opłaty dołączam Cię do grupy warsztatowej. Materiał przerabiasz w swoim tempie i w swoim zakresie. Możesz zadawać mi pytania na grupie, dzielić się swoimi procesami na grupie. Ja tam jestem. Inni uczestnicy są. Nie zostawię Cię bez wsparcia kiedy będziesz potrzebować.

* Bardzo Cię proszę podejmuj decyzję odpowiedzialnie i  świadomie, bo nie oddaję pieniędzy.

* Warsztaty są objęte prawami autorskimi. Nie wolno ich kopiować, udostępniać w internecie/osobom trzecim. Nie można ich dublować i przedstawiać jako swoje.

* Ponieważ pracujemy na głębokim poziomie podświadomości z ciężkimi traumami, które powstały w Twoim dzieciństwie/życiu – nie odpowiadam za ewentualne następstwa, stany emocjonalne, zaburzenia i choroby psychiczne. Jeśli zaczniesz się źle czuć, coś będzie trudnego dla Ciebie – natychmiast mnie o tym powiadom. Jak zajdzie taka potrzeba – pokieruję Cię po wsparcie do odpowiedniej osoby/instytucji.