Czy zastanawiałeś się kiedyś - dlaczego innym się udaje a Tobie nie?
Dlaczego inni osiągają swoje marzenia a Ty nie?
A może masz dosyć bycia ofiarą?
Może masz dosyć marudzenia swojego i innych?

Chcesz IŚĆ W ŻYCIE po tych wszystkich terapiach, po tej całej pracy nad sobą?
Chcesz realizować MISJĘ SWOJEJ DUSZY?
Swoje POWOŁANIE, które czasem Cię przeraża, obawiasz się co powiedzą ludzie?
Jak zareaguje rodzina?

A może masz inne MARZENIA? A może po prostu chcesz zacząć ŻYĆ?
Masz dosyć życia w traumie? Życia poniżej własnych możliwości...
A co jeśli możesz zacząć realizować swoje marzenia, swoje pasje, swoje potencjały?
Mało tego - co jeśli możesz przekuć to w sposób zarabiania na życie?

Nie wiem czy wiesz, ale bardzo często jeśli jako dzieci żyliśmy w kiepskich warunkach to podświadomie mamy zapotrzebowanie na podobne, bo to jest znajome, w tym czujemy się bezpiecznie. Nieświadomie dalej odtwarzamy klimat domu rodzinnego np. biedę, działamy na mentalności biedaka, dziadujemy i wciąż żyjemy poniżej własnych możliwości, nie cenimy siebie, funkcjonujemy na niskich wibracjach. Może już czas je podnieść?? Świadomie chcemy lepszego życia, ale podświadomość robi swoje. Jesteśmy dopasowani do tego energetycznie, a co najgorsze wierzymy, że to wina innych ludzi, świata. Nie to nie to. Wszystko jest w nas. Wiem SZOK, ale psychika opiera się na paradoksach! Skąd ja to znam? Zgadnij!

Na swojej ścieżce rozwoju odkryłam, że ludzie ze zdrowszych domów mają zupełnie co innego w głowie. Inaczej myślą, inaczej działają, inaczej podchodzą do pieniędzy. Oni intuicyjnie wiedzą jak działa energia pieniądza. Oni wiedzą jak realizować marzenia. To wszystko jest w głowie i sercu. Oni są przyzwyczajeni do innej wibracji. Na szczęście nauczyłam się co zrobić by im dorównać.

NOWY ROK - NOWE ŻYCIE - NOWE MOŻLIWOŚCI

Czy jesteś gotowy?

Będziemy pracować nad Twoimi przekonaniami odnośnie Siebie, Pieniędzy i Sukcesu. Bardzo często "nasze" ograniczające przekonania wcale nie są nasze... Bardzo często te szkodliwe schematy myślowe przekazywane są z pokolenia na pokolenie tzw. wzorce rodowe. Nauczę Cię jak się do nich dokopać, jak dowiedzieć się od kogo je przejąłeś, oczyścić i wprowadzić nowe - te pożądane.

Będziemy również PROGRAMOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ, WPROWADZAĆ ZMIANY w stanie Koherencji Serca. To jest praca w Polu Serca. Nie wiem czy wiesz, ale plany, marzenia spełniają się tym, którzy umieją wejść w wibrację MIŁOŚCI. Nie musisz w tym być cały czas. Musisz tylko umieć wejść w najwyższą FREKWENCJĘ i z tego miejsca stwarzać swoją rzeczywistość, bowiem kreujemy od środka na zewnątrz, a nie odwrotnie.

ŻYCIE ODPOWIADA NA WIBRACJĘ TWOJEGO SERCA

Nauczę Cię jak radzić sobie z energią zazdrości, zawiści o osiągnięcia innych oraz swoją. Jak przestać siebie porównywać do innych. Co zrobić żeby ludzkie gadanie, plotkowanie, hejt wspierało Twój rozwój, żeby zasilało Ciebie i Twoją aktywność. Pokażę Ci jak sprawdzać swoją przestrzeń energetyczną i dowiedzieć się kto lub co Cię blokuje w pójściu dalej. Dowiesz się również jak to poodcinać od siebie.

Opowiem Ci jak działa ENERGIA EMOCJI oraz jak jej używać do MANIFESTACJI. Będziemy ŚWIADOMIE zmieniać emocje i uczucia żeby działały na naszą korzyść. TEN WARSZTAT NASTAWIONY JEST NA PRZYSZŁOŚĆ. Mimo naszej trudnej przeszłości - my też zasługujemy na SUKCES.

STRACONE DZIECIŃSTWO NIE MUSI OZNACZAĆ STRACONYCH MARZEŃ.

Wszystko czego pragniemy już istnieje na poziomie wibracji. Najpierw musisz poczuć to WEWNĄTRZ. Jak? Zapraszam na warsztat 🙂

Szczegóły:

Dostęp masz cały czas, możesz przerabiać materiał w swoim czasie
Miejsce: tajna grupa na fejsbuku
Forma: Głęboko transformujące lajwy teoretyczno-praktyczne (dużo procesowania)

Po dokonaniu opłaty napisz do mnie na mojego mejla: elajastrzebska@terazja.net

Twoja INWESTYCJA w SIEBIE:

200 €

METODY PŁATNOŚCI:

Portal PayPal lub płatność kartą:

Rachunek Bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elzbieta Jastrzebska
Czeski Cieszyn, Czechy

Lista prowadzonych procesów które znajdują się na warsztacie, gotowe do przerobienia/nagrane:
– uwalnianie siebie z energii, atmosfery traumy/terroru domu rodzinnego, samowybaczanie
– integracja cienia, uwalnianie traum rodowych, praca z przodkami
– mentalność biedaka, realizacja marzeń, praktyka wdzięczności, koherencja serca
– sprawdzanie i czyszczenie swojej przestrzeni energetycznej z energii, podpięć i obciążeń innych ludzi
– uzdrawianie relacji z pieniądzem
– praca na liniach czasowych
– uwalnianie blokujących marzenia emocji oraz przekodowywanie przekonań w ciele energetycznym

UWAGA!

* Warsztat odbył się w lutym 2019. Byłam wtedy w innym miejscu. Dziś mnie ciągnie do innych przedsięwzięć. Ponieważ mnie pytacie o niego. Prosicie żebym go Wam sprzedała (nawet zakończony) – zatem odpowiadam na Waszą potrzebę – WYSTAWIAM NA SPRZEDAŻ. Tam są gotowe nagrania/procesy. Po dokonaniu opłaty dołączam Cię do grupy warsztatowej. Materiał przerabiasz w swoim tempie i w swoim zakresie. Możesz zadawać mi pytania na grupie, dzielić się swoimi procesami na grupie. Ja tam jestem. Inni uczestnicy są. Nie zostawię Cię bez wsparcia kiedy będziesz potrzebować.

*To jest kurs dla osób zdecydowanych, zdeterminowanych, a przede wszystkim odpowiedzialnych. To jest KONKRET. Dlatego dobrze się zastanów zanim się zapiszesz.  Tu już nie będzie pipkania się. To już nie ten czas. Nie ten etap. NIE ZWRACAM TEŻ PIENIĘDZY. Jesteśmy ludźmi dorosłymi i jak kupujemy np. buty to nie oddajemy ich po 2 tygodniach noszenia, bo się odwidziało, bo za trudne, bo za głębokie, bo, bo, bo… zawsze coś się znajdzie.

*Warsztaty są objęte prawami autorskimi. Nie wolno ich kopiować, udostępniać w internecie/osobom trzecim. Nie można ich dublować i przedstawiać jako swoje.

*Trauma i przekonania tworzą blokady w ciele – dlatego też zachodzą zmiany również na poziomie komórkowym i DNA. Istnieje możliwość, że podczas pracy możesz odczuwać zmiany i dolegliwości cielesne.

TWÓJ SUKCES NIE JEST MOIM ZAGROŻENIEM!

Wszystko czego pragniemy już istnieje na poziomie wibracji. Najpierw musisz poczuć to WEWNĄTRZ. Jak? Zapraszam na warsztat 🙂