Jeśli nie wiesz, o co chodzi z tym Wewnętrznym Dzieckiem? Jak z Nim pracować?
Jak do Niego dotrzeć?

Nie stać Cię na sesje indywidualne, a chciałbyś nauczyć się pracować samodzielnie?

Chciałbyś poznać narzędzia, którymi pracuję ze sobą oraz moimi klientami - ZAPRASZAM CIĘ na warsztaty, podczas których nawiążesz kontakt z najintymniejszą częścią SIEBIE - ze swoim MALEŃSTWEM.

Być może skrzywdzonym, być może odrzuconym i poniżonym...

Warsztat ma charakter przede wszystkim PRAKTYCZNY. To będzie praca na GŁĘBOKIM poziomie. Schodzimy bardzo nisko... Schodzimy do TRAUMY...

Dlatego też - kupuj ŚWIADOMIE, bo jeżeli szukasz wyłącznie teorii, płytkiej pracy to z pewnością ten warsztat nie jest dla Ciebie.

Tutaj jest nacisk na ZMIANĘ, na TRANSFORMACJĘ, a nie na uciekanie od problemów.

Pragnę podkreślić, że "do tanga trzeba dwojga". Żeby mieć rezultaty, potrzebny jest Twój UDZIAŁ i ZAANGAŻOWANIE. Czy jesteś na to gotowy?

Z mojej strony zapewniam narzędzia, wsparcie na tajnej grupie i dużo, dużo MIŁOŚCI, bo finalnie to MIŁOŚĆ, którą nauczysz się dawać SOBIE, jest czynnikiem leczącym.

Z czego składają się warsztaty?

Program składa się z 7 sesji grupowych (teoretyczno-praktycznych). To będą nagrania LIVE. Każde około 60 min.

Warsztat jest reaktywny. Co to oznacza? Ja dopasowuję treść uwalniającego PROCESU do rodzaju problemów/sytuacji/traum wypływających u uczestników.

Dostęp do nagrań/procesów masz cały czas (również po zakończeniu warsztatu). Możesz sobie robić w swoim tempie.

Ten program to NAUKA MIŁOŚCI DO SIEBIE, to STAWANIE SIĘ RODZICEM SAMEGO SIEBIE. Tylko tym razem WSPÓLNIE zadbamy, aby był to DOBRY i WSPIERAJĄCY rodzic.

Nie zwlekaj! Twoje Wewnętrzne Dziecko tak długo na to czekało. Zadbaj o to, aby tym razem się DOCZEKAŁO...

Ten program to GŁĘBOKA, INTENSYWNA praca na poziomie PODŚWIADOMOŚCI. To jest powrót do SIEBIE. To jest praca z EMOCJAMI, z trudnymi przeżyciami, które odbijają się czkawką przez całe życie człowieka - dlatego ważne jest, abyś podszedł do tego POWAŻNIE.

TAK JAK TRAKTUJESZ SWOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO - TAK TRAKTUJĄ CIĘ INNI LUDZIE,
TAK TRAKTUJE CIĘ ŻYCIE...

Szczegóły:

Dostęp masz cały czas
Miejsce: tajna grupa na fejsbuku

Po dokonaniu opłaty napisz do mnie na mojego mejla: elajastrzebska@terazja.net

Twoja INWESTYCJA w SIEBIE:

150 €

METODY PŁATNOŚCI:

Portal PayPal:

Rachunek Bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elzbieta Jastrzebska
Czeski Cieszyn, Czechy

WIERZĘ W SIEBIE! WIERZĘ W CIEBIE!

UWAGA!

* Warsztat odbył się w 2018 roku. Byłam wtedy w innym miejscu. Dziś mnie ciągnie do innych przedsięwzięć. Ponieważ mnie pytacie o niego. Prosicie żebym go Wam sprzedała (nawet zakończony) – zatem odpowiadam na Waszą potrzebę – WYSTAWIAM NA SPRZEDAŻ. Tam są gotowe nagrania/procesy. Po dokonaniu opłaty dołączam Cię do grupy warsztatowej. Materiał przerabiasz w swoim tempie i w swoim zakresie. Możesz zadawać mi pytania na grupie, dzielić się swoimi procesami na grupie. Ja tam jestem. Inni uczestnicy są. Nie zostawię Cię bez wsparcia kiedy będziesz potrzebować.

* Bardzo Cię proszę podejmuj decyzję odpowiedzialnie i  świadomie, bo nie oddaję pieniędzy.

* Warsztaty są objęte prawami autorskimi. Nie wolno ich kopiować, udostępniać w internecie/osobom trzecim. Nie można ich dublować i przedstawiać jako swoje.

* Ponieważ pracujemy na głębokim poziomie podświadomości z ciężkimi traumami, które powstały w Twoim dzieciństwie/życiu – nie odpowiadam za ewentualne następstwa, stany emocjonalne, zaburzenia i choroby psychiczne. Jeśli zaczniesz się źle czuć, coś będzie trudnego dla Ciebie – natychmiast mnie o tym powiadom. Jak zajdzie taka potrzeba – pokieruję Cię po wsparcie do odpowiedniej osoby/instytucji.