KWANTOWE UZDRAWIANIE KARMY - warsztat online

 

"Dusza człowieka jest jak woda. Z nieba przybywa. W niebo wstępuje."

- Goethe

 


 

Nie jesteś tu przez przypadek...
Nikt, kto jest w Twoim życiu też nie pojawił się w nim przypadkowo...
Każdy człowiek, każda sytuacja, każda relacja coś Ci pokazują, czegoś Cię uczą, na coś wskazują...
Możesz w dalszym ciągu żyć jak dziecko we mgle i myśleć, że życie się przydarza...
Możesz obwiniać siebie, innych...
A można też przejąć stery swojej ziemskiej wędrówki, rozpoznać, wyczyścić, rozkodować i zacząć ŚWIADOMIE kierować swoim przeznaczeniem, swoimi relacjami, swoim życiem...
q

Ja już jestem zawiadowcą swojego życia.

Regularnie czyszczę wzorce i programy karmiczne. 

q
Prawo karmy mówi, że wszystko czego teraz doświadczamy to wynik naszych przeszłych żyć, w tym teraźniejszości...
Karma to naturalne prawo przyczyny i skutku. Krótko mówiąc, karma działa w ten sposób, że każde doświadczenie (pozytywne i negatywne)  pozostawia ślad w energii Duszy, w naszym DNA.  Ponieważ sposób, w jaki postrzegamy świat, zależy od treści naszej energii, negatywne ślady nieuchronnie prowadzą do przyszłych cierpień. Tutaj nie tylko chodzi o to, co my wyrządziliśmy w przeszłych życiach, ale zwłaszcza o to, co nam wyrządzono. Możemy np. czuć nieuzasadniony lęk przed zdradą lub być ofiarą przemocy, gwałtów, co powtarza się w każdym życiu póty póki nie zrozumiemy danego doświadczenia i nie przerobimy danej lekcji, nie zakończymy linii karmicznej z daną osobą.
q

WSZYSTKO CO JEST - JUŻ BYŁO. WSZYSTKO JEST TYLKO POWTÓRKĄ. BĘDZIE POWRACAĆ PÓTY PÓKI SIĘ NAD TYM NIE POCHYLISZ, NIE USZANUJESZ, NIE ZROZUMIESZ, NIE OCZYŚCISZ...

q
Zawsze we wszystkim jest wyższa intencja, nawet jeśli jej zaprzeczamy. Los wykracza poza logikę, znacznie dalej niż nam się wydaje, nie mówi nam nic bezpośrednio, ale jeśli nie rozumiemy i nie odrabiamy naszych lekcji - doświadcza nas dotkliwie i będzie to robić póty póki nie odbierzemy KOMUNIKATU/WIADOMOŚCI z naszego doświadczenia...
q
Ja od dziecka byłam bardzo sensytywna i wrażliwa - wyczuwałam ludzką energię, ukryte intencje innych, niesprawiedliwość, niezdrowe wzorce, a co najważniejsze byłam świadoma duchowych praw, które były stale łamane w mojej rodzinie, w moim domu, w moim środowisku... Byłam po prostu życiowo mądra. Stara, doświadczona dusza... Nie pasowałam do tych ludzi, do tego środowiska... Wrażliwa na prawdę, na łamanie zasad, na zamiatanie pod dywan, na krzywdę, na nieetyczne, niehonorowe działania... Czas ten, tych ludzi kojarzę z głupotą i brakiem widzenia więcej, niewyciąganie lekcji ze swojego postępowania i nieprzywidywania skutków swoich działań oraz wieczne, wieczne powtarzanie tych samych błędów. Moja autentyczność i prawdziwość wzbudzała u nich złość za co często byłam karana... Dziś te duchowe prawa i postępowanie wbrew nim zbierają pokłosie. Widzę to wszędzie, na każdym kroku. Ja tak nie chcę żyć. Wyrównałam swoje rachunki z tymi, którzy mnie skrzywdzili. Tym, którzy mnie przeprosili, uznali bardzo dziękuję. Tych zaś, którzy dalej najchętniej utopiliby mnie w łyżce wody święconej -  zostawiałam KARMIE. Po swojej stronie oczyściłam, zostawiłam i poszłam wyżej. 
q

Twoim zadaniem też jest pójście w górę. Najwyżej jak się da. 

Twoim zadaniem jest zostawić Twoich krzywdzicieli jak najdalej za sobą. 

Twoim zadaniem jest odnieść SUKCES, wygrać Swoje ŻYCIE, żyć tak, żeby dostęp do Ciebie miało tylko to, co WSPIERA i ODŻYWIA.

q

M.in. dzięki duchowej pracy, jaką wykonałam czyszcząc swoje przeszłe życia jestem w miejscu, w którym jestem, jestem osobą, jaką jestem, jestem SOBĄ...

Czy też tak chcesz??

 q
Co ja uważam na temat Karmy Reinkarnacyjnej?
Dość często ludzie mają opinię, że trzeba się umartwiać, że karma jest zapłatą, odpokutowaniem za zło wyrządzone drugiemu człowiekowi. Nic bardziej mylnego. Karma nie tylko wynika z tego, że coś złego zrobiliśmy. Karma to również efekt wielożyciowego cierpienia, uciśnienia, wykorzystania, bycia ofiarą przemocy danej duszy lub grupy dusz, instytucji oraz BRAK MOŻLIWOŚCI OBRONY. Dlatego tak ważne jest to, żeby tam ZEJŚĆ, ZAAKCEPTOWAĆ i WYCZYŚCIĆ PRZESZŁOŚĆ.
 
To, czego człowiek nie rozwiąże w danym życiu przeniesione jest na kolejne. Dlatego w przypadku nierozwiązanych programów i emocji konieczne jest odrobienie tych lekcji w następnym życiu.
q

Jak ?? Ja już wiem jak!

 

Szczegóły:

Warsztat znajduje się na tajnej grupie fejsbukowej. Jest 8 sesji grupowych (dużo procesów/praktyki). Każda sesje trwa około 60 min, na których  uwalniamy doświadczenia i blokady z przeszłych wcieleń.

Miejsce pracy: Tajna grupa na fejsbuku

Forma: lajwy (teoretyczno-praktyczne)

Można przerabiać w swoim tempie. | Dostęp do nagrań sesji masz całe życie.


Twoja INWESTYCJA w Siebie:
220 Euro

Płatność przez PayPal:
Płatność przelewem na rachunek bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elzbieta Jastrzebska
Czeski Cieszyn, Czechy

Po dokonaniu opłaty - napisz do mnie na mejla elajastrzebska@terazja.net lub na fb.

Wpłata na mój rachunek bankowy lub PayPal prowadzi do zawarcia ze mną umowy na warunkach opisanych w regulaminie i jest jednoznaczna z akceptacją przez Ciebie regulaminu oraz polityki prywatności.


Czym będziemy się zajmować?

q
  • KARMĄ  ZBIOROWĄ - czyli emocjami, wzorcami, lękami, myślokształtami, traumami odczuwanymi jako nasze a w rzeczywistości pochodzącymi ze świadomości zbiorowej, ludzkości np. lęk, strach, przeżycia pochodzące z wojen, zagrożeń ludzkości. Obecnie sytuacja na świecie związana z korona wirusem nie jest przez przypadek... Owy wirus jest po to żebyśmy przepracowali w sobie wielowiekowy zagrożeniowy lęk o życie. Zatem - albo siejesz panikę w internatach, albo bierzesz byka za rogi i uzdrawiasz ... SIEBIE!
  • TRUDNYMI RELACJAMI/ZWIĄZKAMI KARMICZNYMI (rodzinnymi, partnerskimi, koleżeńskimi), czyli takimi, które przysparzają nam problemów, czasem doprowadzają do tragedii, a my zachodzimy w głowę dlaczego jesteśmy "skazani" na cierpienie w relacjach z tymi ludźmi. Dlaczego nasze drogi się skrzyżowały. Najczęściej relacje, które doprowadzają nas do skrajnego cierpienia, frustracji, szaleństwa, gniewu pochodzą z przeszłego życia, a właściwie z tego, co tam się zadziało... Związek karmiczny z drugim człowiekiem wygląda jak wieczna przepychanka, w której nie ma wygranych, z której nie ma wyjścia  póty póki człowiek tam świadomie nie zajrzy, nie oczyści, NIE WYCIĄGNIE LEKCJI i nie zakończy tzw. karmicznej nici. Po takim oczyszczeniu relacja się rozpada lub tworzy się nowa, nieobciążona nić.
  • Nauczę Cię jak zrobić karmiczne odłączenie się od tych, którzy już z nami nie rezonują wibracyjnie, od tych, z którymi już Ci nie po drodze, z tymi, którzy tylko uniemożliwiają wypełnienie Twojej misji i spełnienia. Czasem trzeba zrozumieć i zaakceptować ścieżkę drugiego, odpuścić, bo  Twoja rola skończyła się w życiu tej osoby raz na zawsze lub po prostu relacja jest tak raniąca, że świadomie decydujesz się na wyciągnięcie lekcji  i  zakończenie znajomości.
  • KARMICZNYMI ZADANIAMI ŻYCIOWYMI np. realizacją talentów i powołania. Twój talent, dar to zobowiązanie, które przyjąłeś na siebie do ucieleśnienia w tym życiu. To również efekt Twojej wielowiekowej pracy w przeszłych życiach. To wszystko jest w nas zapisane. Trzeba tylko sobie odpamiętać i odblokować traumy związane z realizacją siebie.
  • OBCIĄŻENIAMI KARMICZNYMI, które w naszym życiu przejawiają się w serii podobnych doświadczeń, które powtarzają się przez wiele lat w postaci różnych trudności, które napotykamy w ciągu naszego życia. Mogą to być częste obrażenia lub wypadki, powtarzające się trudności w partnerstwie, trudności w pracy, utrata pracy, rozwój chorób przewlekłych, problemy psychologiczne, rozpad związku lub małżeństwa, utrata własności, domu, problemy finansowe, rola ofiary, kata itp. Nasze obciążenia karmiczne to nierozwiązane i źle zrozumiane sytuacje z przeszłości.
  • Na warsztacie anulujemy również karmiczne obietnice i programy ubóstwa, cierpienia, poświęcania się dla innych swoim kosztem. Najwyższy czas się pozbyć - uwolnić się od wszystkich obietnic, które złożyliśmy w  poprzednich wcieleniach. Dawne obietnice wyrzeczenia się tego, co wartościowe obecnie uniemożliwiają nam doświadczać obfitości i nie wpadać w egzystencjalne problemy. Czasem zdarza się tak, że przyrzekliśmy wierność danej osobie lub grupie osób, co nie pozwala nam doświadczyć harmonii we współczesnych związkach.
  • CIEŃ KARMICZNY - czyli te wcielenia, a właściwie doświadczenia pochodzące z nich, z których nie jesteśmy specjalnie dumni ani świadomi. To jest przeszkoda, która blokuje nasze światło i przypływ dobrych doświadczeń w naszym życiu. To też jest ważne i to też trzeba wyczyścić, by doświadczyć siebie jako lekkości, istoty świetlistej, która przyciąga i czyni dobro, bo każdy z nas jest LIGHT BEING z Light Body.
Zatem skupimy się rozwiązywaniu stłumionych i nieuświadomionych problemów,  traum z bardzo dalekiej przeszłości wpływającej na teraźniejszość. Nasza praca zneutralizuje głęboko zakorzenione emocje we wszystkich warstwach aury i wspomoże ich usunięcie na poziomie fizycznym.
q

Pamiętaj o tym, że Działanie jest silniejsze niż przeznaczenie. Pracuj z karmą regularnie. Jak się tego nauczyć? Zapraszam na warsztat. Ponadto nauczę Cię również jak samodzielnie rozpoznawać i oczyszczać blokujące wzorce karmiczne energią FIOLETOWEGO i ZŁOTEGO PŁOMIENIA.

q
Co do karmy i krążącej opinii -  w dniu dzisiejszym staram się nie postrzegać tego jako winy czy kary. Po prostu tak się zadziało. Takie doświadczenia. Podchodzę do karmy jak do rozwoju.
q
My jako ludzkość jesteśmy skrajnie NIEŚWIADOMI. Śpimy, po prostu śpimy. Może czas się przebudzić. 
q
Ten warsztat to nie tylko leczenie na poziomie karmicznym. Ten warsztat to przyśpieszenie Ewolucji Twojej Duszy. Ten warsztat podniesienie Twojej Wibracji. To zwiększenie Twojego Współczynnika Światła. To wzniesienie Cię wyżej w każdym aspekcie Twojego życia...
q
Serdecznie ZAPRASZAM 🙂