TRANSFORMACJA WOJTKA

Właśnie dziś zakończyłem moją terapię z Elą Jastrzębską. Jestem jej niezwykle wdzięczny za wspólną drogę. Po 37 latach życia w wewnętrznym piekle, w tym 25 latach nieskutecznych terapii, hospitalizacji, a nawet egzorcyzmów, spotkałem osobę której przez te wszystkie lata szukałem. Spotkałem też Was, grupę ludzi której od dawna szukałem, i na pewno niektórzy z Was pamiętają moje posty kiedy tu dołączyłem – byłem na granicy wytrzymałości. Spotkanie z Elą to był strzał w dziesiątkę. Widać musieliśmy na siebie trafić. To czego dokonaliśmy przez ostatnie 9 tygodni jest najważniejszym wydarzeniem w moim życiu i absolutnym przełomem. Nie będę słodził ani ochów i achów nad tym roztaczał, bo pomyślicie że popadam w jakąś egzaltację i przesadę, dlatego przejdę może od razu do konkretów.

Czytaj dalej…

Wewnętrzne Narodziny Wojtusia

Na prośbę i za zgodą mojego klienta publikuję zapis z sesji. Dziękuję Wojtek za wspólną podróż NARODZIN oraz za przelanie tego na papier 🙂

Tekst ten dedykuję Eli Jastrzębskiej, która towarzyszyła i pomagała mi w moich ponownych duchowych narodzinach, a jej pomoc w kluczowych momentach tego wydarzenia była nieoceniona. Dedykuję go również wszystkim Skrzywdzonym Wewnętrznym Dzieciom, aby mogły się narodzić ponownie.

Czytaj dalej…