PRZEMOC => KTO JEST KIM??

Piszę ten post, bo nie mogę już znieść obłudy i zakłamania tego świata.
Piszę ten post, bo nie mam siły już patrzeć jak niszczone i tępione jest to co dobre.
Piszę ten post, bo nie mogę pogodzić się z tym, że to co normalne uznawane jest za nienormalne a nienormalne za normalne.
Piszę ten post, bo każdego dnia jestem świadkiem jak prawda obracane jest w kłamstwo a kłamstwo w prawdę… Jak zło jest nagradzane podczas gdy dobro wyszydzane.

Na co dzień w swojej pracy spotykam się z ludźmi pokiereszowanymi przez „najbliższych”, którym wbito do głowy i do serca, że z nimi jest coś nie tak, że są źli, powaleni, nienormalni, przewrażliwieni.

Pozbawieni swojej godności w końcu uwierzyli w kłamstwo nad kłamstwami, że są problemem, że są nic nie warci, że to z nimi jest „coś nie tak”, że to oni są źli i winni…

Skąd ja to znam??? Zgadnijcie…

Wyzywani jesteśmy od szatanów, idiotów, pomyleńców, nienormalnych, zaburzonych.

Sama takie rzeczy słyszałam typu „SKORO CHODZISZ NA TERAPIĘ TO TY JESTEŚ NIENORMALNA! To z Tobą jest problem.” Z pogardą wmawiano mi – „Jesteś przewrażliwiona.”

TAK – JESTEM PRZEWRAŻLIWIONA NA ZŁO. NA CAŁE WARIACTWO TEGO DOMU. NA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ.

Przez kogo jesteśmy atakowani tego typu słowami, zachowaniami sztyletami?

Przez tych którzy sami powinni się leczyć. Przez tych którzy traktują swoje dzieci, swoje rodzeństwo jak najgorsze zło. Dokuczają, gnębią, krytykują, obmawiają, maltretują, nadużywają, zaniedbują…

Sami zaś uważają się za tych zdrowych, ułożonych , z którymi wszystko jest w porządku.

Nie widzą tylko swojego bestialstwa, nie widzą swojej psychopatii, swojego narcyzmu, swojej choroby.

Zdrowa jednostka nie upodli, nie dokuczy, nie zniszczy!

Ofiary jakiejkolwiek przemocy na całym świecie – NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ, ŻE TO Z WAMI JEST COŚ NIE TAK, ŻE TO WASZA WINA.

Ktoś Was w to wepchnął. Doprowadził do stanu psychicznego w którym się znajdujecie!

Wy jesteście cudownymi istotami, pięknymi i odważnymi Duszami które dźwigają na sobie ciężar zarówno traum pokoleniowych jak i własnego dzieciństwa.

To Wy tak naprawdę jesteście bohaterami, to Wy pracujecie nad sobą, rozwalacie stary system oparty na przemocy i nieświadomym przekazywaniu wzorców traum kolejnym pokoleniom.

Jestem dumna z Siebie. Jestem dumna z moich klientów. Jestem dumna z polskiego społeczeństwa które się budzi… do wolności od tragedii cichych dramatów czterech ścian.

Chce mi się płakać. Co musi się stać żebyśmy zobaczyli wreszcie, że leczymy nie tych co trzeba… LECZYMY OFIARY ZAMIAST OPRAWCÓW.

Pamiętaj!

TO NIE TWOJA WINA!

TERAPIA TO NIE WSTYD!

Najzdrowsza, „najtrzeźwiej” myśląca jednostka w rodzinie sięga po pomoc. Reszta kontynuuje chory taniec pod tytułem TRAUMA.

Opublikowano AUTORSKIE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *