MY WSZYSCY JESTEŚMY POTRZEBNI TACY JACY JESTEŚMY

Dziś zrobiłam sobie wolne. Postanowiłam, że zadbam o Siebie. Pokażę Sobie jak bardzo jestem ważna dla samej Siebie. Pokażę to swojej Eluni, Eli i Elżbiecie.

Jestem w restauracji. Czekam na obiad i obserwuję kelnerki które zgrabnie noszą na dłoniach po 4 talerze.

Tak sobie mówię sama do siebie w głowie „Boże – ja bym z jednym musiała uważać i a już z dwoma to pewnie bym nie dała rady. Na pewno bardzo bym się stresowała i napewno by mi to pospadało na środku sali!”
Przeszedł mnie dreszcz po plecach. Poczułam wielki szacunek i podziw dla tych kobiet.

Po chwili przychodzi refleksja, że MY WSZYSCY JESTEŚMY POTRZEBNI TACY JACY JESTEŚMY. Dzięki ich pracy ja mogę odpocząć. Mogę zjeść dobry obiad i mieć siłę na kreację wspaniałych „rzeczy”. Nie muszę być dobra w noszeniu talerzy. Nie lubię, nie umiem gotować, piec. Nie cierpię sprzątać. Nie umiem robić sobie paznokci, nie ogarniam depilacji brwi, nawet uczesać porządnie się nie umiem i co z tego? Nie muszę być idealna we wszystkim. Cieszę się, że są Panie kosmetyczki, kelnerki, fryzjerki, kucharki (kucharze).

Inny przykład => Podczas mojej pracy w międzynarodowej korporacji zaczęłam swoją terapię Wewnętrznego Dziecka i ogólnie się rozwijałam. Po jakimś czasie jak tam wchodziłam i widziałam tych ludzi, siedzących przed wielkimi monitorami, naradzających się jak udoskonalić, zautomatyzować aplikację, pracę czy coś tam. Patrzyłam na nich z pogardą. Myślałam wtedy „Co się tak jaracie, to nie jest ważne! Rozwój jest ważny. Niedobrze mi się robi jak widzę wasze korpo-szczurowanie” Dziś czuję wdzięczność do fejsbukowych ”szczurów”, bo gdyby nie oni nie mogłabym wykonywać swojej pracy. Wstyd mi za siebie z tamtego czasu….

Każdy jest potrzebny, ma jakiś dar, jakiś talent, jakąś rolę do spełnienia na tym świecie. Każdy jest dobry w czymś innym. Każdy ma coś do ZAOFEROWANIA światu, życiu, innym a przede wszystkim SOBIE. My jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni. My wszyscy jesteśmy ważni. Nie wstydźmy się tego!

Nie ma gorsze, lepsze! Nie ma bardziej opłacalne, mniej opłacalne. Twoja Dusza wie PO CO TU JESTEŚ. TY WIESZ czego pragniesz, o czym marzysz. Dziś to mogą być dla Ciebie dziwne, drobne „rzeczy” ale z tych „rzeczy” może wyrosnąć wielki piękny kwiat. KWIAT TWOJEGO ŻYCIA….

Z serca życzę tego Tobie i Sobie ❤️❤️❤️

Opublikowano KOBIETA SUKCESU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *