DAR KREATYWNOŚCI

Słucham sobie właśnie muzyki i przychodzi Do mnie kolejny tekst. Myślę sobie „O nie! Kolejny post na fb. Co powiedzą ludzie, że ja tak napieprzam postami co chwila. Odpala mi się mega kreatywność!. Po chwili myślę sobie żeby tego nie tłumić. Przecież obiecałam sobie, że nie będę hamować głosu swojej Duszy…
Ta moja kreatywność jest wielka. Często ją tłumię lub daję jej upust na warsztatach. Myślę, że wielu z nas ją ma. Tylko nic z nią nie robi, bo „co powiedzą ludzie?”, „przecież to takie głupie, takie banalne, kogo to zainteresuje, wezmą mnie za wariatkę.”

A co jeśli się zdziwisz ? Co jeśli Twoje dary, przesłanie z Twojej Duszy znajdą swoich fanów? Co jeśli nie musi być idealnie? Co jeśli ludzie czekają właśnie na Ciebie? Na taką jaką jesteś z sercem na wierzchu? Co jeśli właśnie za to Cię pokochają? Co jeśli jesteś pionierem na rynku? Co jeśli przecierasz szlaki?

Powiem Ci co będzie => Jeśli Życie nie przejawi, nie ucieleśni tego poprzez Ciebie to za chwilę zrobi to przez kogoś innego. Zatkało ?

Ja tak zrobiłam z kilkoma artykułami, wstrzymałam je.

Znalazł się ktoś kto miał odwagę to napisać publicznie i dziś jest popularny.
—————
Nawet jeśli ktoś Cię shejtuje, ktoś wyśmieje to co z tego? Najwyżej skasujesz komentarz…

Jak pisałam bloga to był mocno nieogarnięty, w każdym poście inna czcionka, brak zdjęć, ja tylko pisałam i wrzucałam na stronę. Ludzie po mnie jechali, pisali okropne komentarze – jak tak mogę o rodzicach pisać ?? Wyzywali od szatańskich pomiotów, od sekt, że coś mi się pomieszało. że zmyślam, rodzina żądała skasowania bloga, straszyła sądem itp.

Dziś na nim zarabiam.

Dziś się wszyscy pozamykali. Dziś mnie podziwiają.

Dziś ludzie piszą jeszcze bardziej hardcorowe blogi.

I co by było gdybym wtedy dała się złamać? Gdybym wtedy usunęła bloga? Gdybym nie pisała?

Patrzyłabym dziś na taką Alicję czy Karolinę z poczuciem przegranej, braku realizacji Swojego przesłania. Plułabym sobie w twarz.

Jak dobrze, że wtedy siebie posłuchałam. Ludzie mi różne rzeczy mówili „Za ostro, zbyt dosadnie. Może można inaczej.” Odpowiadałam im „Ja nie umiem inaczej.”

Pamiętaj – Przekaz Twojej Duszy oznacza Twój Przekaz. Nie cudzy!

Jeśli Cię coś woła to na miłość Boską nie wstrzymuj tego, nie hamuj. Rób tak jak umiesz, z tym co masz, bo może okaże się kiedyś będziesz z tego żyć, że powstanie Dzieło Twojego Życia, KWIAT TWOJEGO ŻYCIA …

Opublikowano AUTORSKIE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *