COACHING BIZNESOWY

  • Nie idzie Ci w biznesie?
  • Nie wiesz co się dzieje?
  • Przechodzisz kryzys finansowy?
  • Czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca?
  • Coś Cię blokuje?
  • Coś Ci przeszkadza w wejściu na wyższy poziom finansowy?
  • Próbowałeś już wszystkiego, ale wciąż brak efektów, wciąż to samo?

Może trzeba popatrzeć głębiej? Może przyczyna Twoich problemów ma swoje źródło gdzieś indziej?

Nie wiem czy wiesz, ale charakter i sposób prowadzenia Twojej działalności MUSI być dopasowany do CIEBIE, do Twojego TEMPERAMENTU, do Twojej OSOBOWOŚCI.

Ponadto – to co robisz – robisz dla Siebie, pod Siebie. NIE pod Klienta. Nigdy! TAKIE PODEJŚCIE DO SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI – przynosi największe ZYSKI!

Biznes musi być ZGODNY z Tobą, a nie dopasowanie do klienta. TO JEST BARDZO WAŻNE! Większość ludzi tego nie rozumie. Niestety, a może stety. Przynajmniej ja mam pole do popisu 🙂

W moim świecie klient nie jest moim panem. W moim świecie to ja jestem panią swojego biznesu. Co nie oznacza, że nie lubię swoich klientów. To oznacza, że wszystko co robię wychodzi z mojej Duszy i to Ona decyduje co robię, co sprzedaję, jak działam…

Wszystko co UMIEM, kim JESTEM i jaka jestem to tysiące godzin pracy własnej oraz setki sesji indywidualnych u ludzi, dzięki którym dziś jestem bardzo, bardzo SKUTECZNA w tym co robię. Nie da się tego ukryć – mam EFEKTY swojej pracy z klientami i to SZYBKIE. Nie sprzedaję Ci kota w worku. Sama odbiłam się od dna. Umiem zarabiać pieniądze i to duże pieniądze. Wiem jak działa ENERGIA PIENIĄDZA, a co najważniejsze umiem zastosować tę wiedzę w swoim życiu.

Poznaj działanie i efekty

Po pracy ze mną ludzie nie tylko wychodzą z traum, ale wygrywają sprawy sądowe, wywalczają sobie wysokie alimenty, zakładają działalności gospodarcze, w szybkim tempie poprawia im się byt. Dlaczego? Bo ja sama szybko działam, ja sama szybko się zmieniam i umiem zrobić tak, żeby moi klienci też mieli szybkie rezultaty. Posiadam taką zdolność „rozkręcania” wszystkiego w co się angażuję. To się dzieje na subtelnym poziomie, idzie poza świadomością człowieka. Tak mam i bardzo z tego się cieszę. Ludzie przy mnie dostają skrzydeł, są pełni inspiracji, ruszają do przodu, ofiary wstają z kolan. Gdzie się nie pojawię tam jest RUCH, ENTUZJAZM, MOBILIZACJA, DZIAŁANIE i MANIFESTACJA.

Podczas PROCESU ze mną dzielę się z Tobą na temat tego CO DZIAŁA w Twoim przypadku, a co możesz sobie podarować, bo zwyczajnie nie jest dla Ciebie. Jedno to wiedzieć, a drugie to umieć zastosować co faktycznie działa w Twoim, powtórzę – w Twoim przypadku…

Mam niezwykłą zdolność GŁĘBOKICH WGLĄDÓW w sytuację. Jestem bardzo, bardzo dobrym naturalnym STRATEGIEM. Intuicyjnie wyczuwam co zrobić żeby było w firmie lepiej. Widzę w którym miejscu i co „kuleje” oraz co trzeba zrobić żeby to poprawić. Ja to po prostu WIDZĘ.

Posiadam też niezwykłą Energię Transformacji co skutkuje tym, że u ludzi z którymi przebywam inicjują się ZMIANY od tak… Jestem KATALIZATOREM Transformacji u innych.

W trakcie coachingu będziemy również rozbijać blokady u Ciebie na poziomie komórkowym i DNA, bowiem Twój biznes, Twoje finanse to tak naprawdę Ty, to Twoje lustro… Pomyśl o tym. Jeśli masz urazy i traumy z dzieciństwa np. z okresu płodowego, wczesnego dzieciństwa lub nosisz w swoim DNA traumy, tragedie swoich przodków, niesprzyjające wzorce rodowe to jak ma Ci iść dobrze w biznesie??

Nie, nie musisz wiedzieć co i gdzie masz zakodowane. Od tego jestem ja. Ja wiem co i gdzie uzdrowić. Dlatego ten coaching jest taki wyjątkowy. To efekt mojego całego życia, moich wieloletnich czasowych i finansowych INWESTYCJI.

Nawiąż współpracę

No dosyć tej laurki 🙂 Do rzeczy. Jeśli masz ochotę ze mną popracować w indywidualnych sesjach on-line to przygotowałam dla Ciebie 3 opcje do wyboru.

Jak wygląda współpraca ze mną:
Podczas sesji pracujemy nad strategią Twojego biznesu ZGODNĄ z Tobą oraz usuwamy traumy które blokują Cię w pójściu wyżej w Twoich działaniach biznesowo-zarobkowych. Pomiędzy sesjami wprowadzasz ustalenia w życie oraz komunikujemy się mejlowo lub na messengerze.

Twoja INWESTYCJA w Twoje lepsze ŻYCIE to:

  • Pakiet 3 sesji – 900 Euro
  • Pakiet 5 sesji – 1,400 Euro
  • Pakiet 10 sesji – 2,700 Euro

Zatem COACHING BIZNESOWY wygląda inaczej niż praca z traumami. Moja praca nie ogranicza się wyłącznie do sesji, ale będę też mieć z Tobą kontakt poza sesyjny. Na przykład – na sesji ustalamy nową ofertę – nie jesteś czego pewna/pewny, chcesz coś zmienić – piszesz do mnie a ja Ci odpowiadam i zmieniamy.

W czasie trwania coachingu jestem tak naprawdę Twoim cieniem. „Wprowadzam” się do Twojej firmy. Tak wygląda prawdziwy coaching. Opłata za pakiet jest kwotą za PROCES a nie za liczbę sesji.

Jeśli pragniesz przejść ze mną ten proces to ZAPRASZAM.

Zgłoszenia przyjmuję na adres: elajastrzebska@terazja.net